YENİ YIL YENİ KIRMIZI RUJ: GIVENCHY LE ROUGE

>>>Kırmızı rujun artık ne kadar herhangi bir uzvum haline geldiğini, blogda 5542 kez anlatmam nedeniyle biliyorsunuz diye düşünüyorum. (Düşünmüyorum biliyorum.) Özelikle de gündelik hayatta asla yeri sarsılmayacak şekilde Rimmel‘in Kate Moss 107 ruju, daha özel hissetmek istediğim günlerde ise Dior‘un tüm kırmızı tonlarını kullandığımı da yine defalarca anlattım.

Ama yeni yıl, yeni denemeler ve yeni ruj olayına girmem gerekiyordu. Ben de gittim, Dior’u aldattım. Evet, biricik Dior kırmızı rujlarımı Givenchy ile aldattım.

>>>I think you know that red lipstcik became like a part of my body since i have been told that 5542 times. Especially as i mentioned in daily i use Rimmel’s Kate Moss 107 and in the days that i want to feel special i use Dior’s all red tones.

But i have to get into new exprience and new lipsticks as its new year. So i cheatted on Dior with Givenchy

 

>>>Givenchy Le Rouge serisinin 307 Grenat Initié ruju son favorim. Öncelikle belirtmem gerekir ki, Dior makyaj ürünlerinin üzerine asla ama asla tanımam. Hakkını vermek gerek. Ancak modaevi tarzı olarak Givenchy’nin karanlık ruhunu her zaman kendime daha yakın bulmuşumdur. Bu yüzden rujumu değiştirmeye karar verdiğimde de, Givenchy’yi seçmem çok da zor olmadı.

>>>My last favorite lipstick is Givenchy Le Rouge Series 307 Grenat Initie. First of all i never admit opposite of the reality that Dior’s makeup products are the best. We have to give them their right. But as brand style i always fell close to myself the Givenchy’s dark soul. So it wasn’t so hard to choose Givenchy when i decided to change my lipstick.

>>>Bahsettiğim 307 Grenat Initié tonu son derece canlı ve parlak bir ton. Eğer benim gibi açık tenliyseniz hem gece hem gündüz rahatlıkla kullanabileceğiniz bir ton. Asla dudağınızda kalıp gibi kurumuyor, dudağı nemlendiren bir dokusu var. Tek eksi noktası öncesinde Dior’a alıştığım için, rujun yapısı oldukça yağlı geldi ancak sürdükçe bu duyguyu aşıyorum. Sonuçta ruj dağılmıyor. Ancak belirtmek gerekir ki, bu ruj dudakları daha etli ve geniş bir yüzeye sahip olanlara göre.

Dış kabı ise aşık olduğum diğer bir nokta. Givenchy’nin yukarıda bahsettiğim karanlık ve seksi ruhu kaba da yansımış. Siyah deri kutusu, kabı ve metal detayları oldukça kışkırtıcı. Rujun kutusu aynı bir mermi kovanına benziyor. Rujun kendisi ise tabii ki mermi.

Polaroidlerde tonunu görebilirsiniz rujun ancak tabii ki kendiniz gidip denemelisiniz. (Vampire benzemiyor muyum?)

Alışverişle kalın!

>>>307 Grenat Initie tone has extremly alive and shinny. It is so usefull in the day and night if you are light skinned like me. It never dries on your lips like a mould and it mosistens. The only negative side that it is so oily because i used Dior back then but in time i get used to that.but have to emphasize that the lipstick is for the ones who has more fleshy lips. The other think i like is out of the lipstick. Givenchy’s dark and sexy soul reflect on the outside. Black leather case, cover and metal details are so tempting. The case is look like a spent bullet. The lipstick is of course a bullet.
You can see the tone in the polaroids but you should go and try yourself. (Am ı not look like a vampire?)
Stay on shopping!

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/pages/Multibabydoll/

MÜŞRA DEMİR

Çeviri: ESRA DARMAN

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
25. Yaşımın Son Hasar Raporu