YILIN SON PLAYLIST’İ !!!

Veeee Multibabydoll‘den dev hizmet.

Tabii ki bu dev hizmeti vermesem olmazdı. Playlist benim işim. Yani değil de, işte yaparım, yapmayı severim. Neyse bu kadar saçmalamak yeter. Yılın son günlerindeyiz ben gecenin 1’inde oturmuş bunları yazıyorum.

Evet sevgili okuyucular 2015 benim için oldukça karmaşıktı. İlk yarısı hayatımın en zor dönemiyken, ikinci yarısı yeniden Yükseliş dönemiydi. Özellikle o ilk yarıda, o pek bir karanlık dönemimde müziksiz geçirdiğim tek bir saniye yoktu. Çok ciddiyim, tek bir saniye diyorum… Dış dünyadan izole ettiğim dünyama bir tek müziğimi sokuyordum.

İkinci yarıdaki zafer anlarıma ise yine tek eşlik eden şey müzikti. (Yahu bu kadar çok ilkokul seviyesinde cümle kurmayı nasıl başardım? 2016 bana biraz beyin de getirse bari, gittikçe geriye gidiyorum.)

Böylesine karmaşık bir yılda sürekli dinlediğim parçalar da dolayısıyla pek bir ateşliydi. En çok dinlediğim 30 şarkıyı sizler için (ve kendim için) listeledim. 30 evet, çünkü neden, 3 çok önemli bir sayı benim için.

Ben sonu çift sayıyla biten yılların uğuruna inanırım. İnanıyorum ki 2016 da hepimize uğur ve iyi müzik getirecek. Çoook çok iyi olacak 2016. Tek ihtiyacımız olan şey biraz daha müzik…

İyi dinlemeler!

 

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/pages/Multibabydoll/

 Fotoğraflar: Ellen Von Unwerth / V Magazine

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
İYİ Kİ DOĞDUN PAPA HET!