GYPSY SWING

Merhaba, bugün yeni bir keşifle karşınızdayım (çok ama çok program açılışı gibi olmadı mı yahu?)

Evet yeni bir keşif zira yine Avustralyalı bir marka ve yine bir obsesyon söz konusu. ebonie n ivory‘ den bahsediyorum!

Son zamanlarda İngiliz markalarına biraz ara verip Avustralya’ya sardım açıkçası. Bunda ısınan havaların da etkisi var. Kışın Brit ruhu stilimde daha etkiliyken, yazın biraz daha Coachella’vari şeylerin peşine düştüğümden; güneşli Avustralya tasarımları daha çok ilgimi çekiyor.

Evet gelelim yeni favorime. ebonie n ivory (evet tümüyle küçük harf) tamamiyle festival ruhuna çalışan bir stile sahip. Bu kimono/çingene/kovboyumsu kısa üste ise ilk gördüğümde aşık oldum! Genel olarak bağlanış stilinden ve kollarından ötürü kimono ve çingene stilini çağrıştırdı bana. Yıkama cinsi/deseni ise bariz kovboy ve çöl ruhu. Hatta açıkçası bana  Xtina‘nın 2002 tarihli Dirrty dönemi stilini bile anımsatıyor. (2000’lerin başı, ahh favorim!) Markanın tüm parçalarını incelemek isteyenler http://ebonienivory.com/ adresine bakabilirler.

Rahat, hafif ve terletmeyen bir kumaşı var. Bağlama teknikleri üzerine bayağı çalışıyorum ve şimdilik becerdim gibi. Altımdaki kotum ise, ASOS’tann festival dönemi için aldığım şort aslında. Eskitilmiş, yüksek belli, düğmeli, bariz 90’lardan kopup gelmiş bir şort hem de. Aşık olduğumu belirtmeme gerek var mı!

Aslında fotoğrafta şort olduğu pek belli olmadığı için göze batmıyor ancak ben bunu şort yerine yüksek belli geniş paça jean pantolonlar ile kombinlemeyi düşünüyorum. O zaman işte tam çingene gibi hissedeceğim.

Alışverişle kalın!

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
PANTENE ALTIN KELEBEK ÖDÜLLERİ’NE GERİ SAYIM HEYECANI BAŞLADI!