YENİ SEZON İSTEDİKLERİM / BEKLEDİKLERİM

İsteklerim maalesef ki hiç bitmiyor. Sürekli “bu son,bu son” şeklindeki telkinlerim bir başka keşfime kadar sürüyor. Bu ay da durum pek farklı değil. Aslında Mayıs ayı listesi sadece istediklerimden ibaret değil, biraz da siparişini çok vermiş olduğum beklediklerim listesi tadında…

İlk olarak bu FILA tuluma gelelim. Tabii FILA ikonik bir spor giyim markası ancak benim keşfim bayağı bir yeni oldu. Diğer spor markalarıyla alakası yok, gündelik yaşama uyarlanmış oldukça feminen, seksi ve havalı parçaları mevcut. (Tabii bunu rahatlık olayına da girerek yapıyor. ) Bu parçalardan biri de ASOS‘a özel hazırladıkları bu tulum bence. Görür görmez aşık olduğum parçalardandı. Benim olmalı çığlığının ardından, hemen aldım tabii. Doğumgünüme daha çok var, ancak kendime doğum günü hediyelerimden biri yaptım bunu. Bir kere o ortadan fermuar detayının hastasıyım, Bond kızı ruhu veriyor insana. Kesimi de hoş ve havalı. Renkleri de malumunuz. Artık gelse de giysem!

Bir diğer FILA aşkı da bu body ile doğdu. Yine yukarıda anlattığım aşamadan geçtikten sonra yine satın al tuşuyla son buldurdum bu durumu. Yüksek belli bir mom jean alıp rahat bir kapriye dönüştürmek istiyorum. (Maalesef ki bu konuda örneğin geçen yılın Coachella’sına böyle bir şortla katılan Kendall Jenner.) Bu tarz bir jean şortla rahatlıkla ofise uyarlayabilirim. Yine yüksek belli jean pantalon ve etekler ile de güzel duracağını düşünüyorum. Yine bir fermuar, yine bir Bond kızı detayı tabii. Hadi FILA; merakla bekliyorum.

Evet tam olarak yapacağım şort bu.

Spor ayakkabı sevmiyordum göya, ama American Eagle‘ın tasarımlarına bakmadan duramadım. Uzun süredir tasarımlarını denemek istediğim American Eagle’ın bu zeytin yeşili sneakerlarına dayanamadım. Bunlar da beklediklerim arasında, hadi bakalım.

Malum bir kedi gözlüğü bekliyorum bu ay satışa çıksın diye. Geçen seferki alışveriş listemde yayınlamıştım. 15 Mayıs’ta satışa çıkacaklar ben de atmaca gibi bekliyorum almak için. Ama bu sırada rahat durmadım, Quay markasının Kitti modeli bu gözlüklerinin bu şeker/nude rengine de göz koydum. Şimdilik Scream Queens dizisinde de sıklıkla kullanıldığı için stokta yoklar ama ben bulurum tabii; hem başka renk de olur.

Kırmızı rujum bitiyor. Bitmek üzere. Yani gündelik kullanımdan ziyade güzel hissetmek üzere aldıklarımdan bitiyor demek istiyorum; daha önce yazmıştım Givenchy‘nin bu kırmızı rujunu. Ben aslında memnundum ama arkadaşlarım biraz yağlı göründüğünü ve dağıldığını iddia ediyorlar. Neyse artık, ben de çok kararsızım, MAC Russian Red mi denesem diyorum kalbim ve gözlerim YSL‘nin rujlarına kayıyor; NARS‘ınkiler nasıl durur diyorum… Diyorum ve karar veremiyorum ama vericiim.

Lip balm da almam gerek. Şu sıralar Beauty Bay’i denemeyi düşünüyorum. TR’ye gönderimleri var, fiyatlar fena değil, gümrükte takılırsa para iadesi var. DuWop Tinted Prime Venom‘larını gözüme kestirdim. Bakalım neler olacak.

Kısacası tüm bu ürünlerle birlikte; Mayıs eşliğinde bol güneşli, sıcak, eğlenceli, mutlu, başarılı, sağlıklı ve kazançlı zamanların da gelmesini istiyor, bekliyor ve diliyorum. (Bu ne böyle yılbaşı mesajı gibi?!?)

Alışverişle kalın!

*Kapak Karesi: Chloe Sevigny by Juergen Teller

 

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

 

 

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
2016’DA KAÇIRMAMANIZ GEREKEN 10 MÜZİK FESTİVALİ