Danny Trejo’dan model olur mu?

Danny Trejo denince aklınıza ne gelir?

Pis Meksikalı? Torbacı? Silah kaçakçısı? Mafyanın pis işler için kullandığı “o adam”? Muhtemelen bunlar ve bunların türevleri olan pek çok karakter gelecektir aklınıza. Çok sayıda filmde rol alması ve hep anti-kahraman profili çizmesi adamımızı bir tür ikon konumuna getirdi bile. Şahsen ben Danny Trejo‘yu çok severim. İzlediğim herhangi bir yapımda kendisine rastladığımda alkış tutasım gelir.

2000’li yıllarda çıkan en karizmatik modellerden biri ise Edita Vilkeviciute olsa gerek. Karizmatik ve güzel yüz hatları, ince ama maskülen olmanın yakınından geçmeyen fiziğiyle kendisine has bir duruşu olduğunu düşünmüşümdür hep.

İşte bu inanılmaz güzel iki insanı M,Le Magazine du Monde Mart sayısı için bir araya getirmiş, harika bir moda çekimi çıkarmış ortaya. Versace‘ler, Dolce&Gabbana‘lar havalarda uçuşuyor. İkisi de yakışmış birbirine. Sanki Danny kötü işleri bırakmış bir gangster de, son hesaplaşmasını da gerçekleştirdikten sonra kendisine zamanında iyi yüreğinden dolayı aşık olmuş güzel sevgilisiyle uzaklarda yaşıyorlar, günlerini gün ediyorlar gibi…

Ve son zamanlarda rastladığım en yaratıcı moda çekimine bırakalım isterim sözü…

Bir de yaz gelmeyecek mi artık yahu?

İşte en bi’ favori karelerimden.

MÜŞRA DEMİR

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
HAFTAYA HIZLI BİR BAŞLANGIÇ: SLASH’S SNAKEPIT BUFFALO 2001