HAFTA SONU İÇİN EĞLENCELİ VE İLHAM VERİCİ BİR KAÇ FİKİR

Yazı karşıladığımız ilk hafta sonunda (gerçek anlamda, güneşli falan yani) ilham kaynaklarımıza da yenilerini eklememiz gerek diye düşünüyorum. İşte bir kaç fikir…

Çok sevdiğim arkadaşım The Hardest Button‘ın bu broşlarına tek kelimeyle hayran kaldım! Sadece bu özel kağıtlardan alıp yapabileceğiniz oldukça kolay ve sonucu oldukça mükemmel bir hafta sonu etkinliği olabilir. Harika bir fikir, aynı zamanda yaparken eğlenebileceğiniz ve kafanızı dağıtabileceğiniz türden. Broş postları için buraya ve buraya tık tık. Ayrıca ben de yaza bu broşların rock grubu sembollü olanlarını yapmayı düşünüyorum.

Fotoğraf: Fooduristik

Ben hafta sonunda, özellikle Cumartesi günlerinde (Pazar günleri genelde omlet gibi yatağa yapışıyorum) kitap ve kahveyle kafelerde geçirmeyi, sonrasında arkadaşlarımla buluşmayı seviyorum. Eğer siz de kitap ve kahveyi bir araya getiren şık, sıcak ve samimi kafeleri keşfetmek istiyorsanız canım arkadaşım Fooduristik‘in hazırladığı kullanışlı liste için buraya tıklayın. Sonra da yola koyulun.

Albümler ardı ardına geliyor durduramıyoruz. Heyecan dorukta tabii ancak hali hazırda çıkmış olanlara hafta sonu dinlenmeniz sırasında bir kulak kabartın. Benim favorim Iggy Pop ve Josh Homme işbirliğinden doğan Post Pop Depression. Buradan tüm albümü dinleyebilirsiniz. Hatta albümün incelemesi de yakında buraya gelecek, takipte kalın…

Ayrıca The Last Shadow Puppets‘ın son single’ını o güzel güneşli klibiyle birlikte de bir doz alınız.

Spor yapın. Çıkın yürüyün. Yaz geliyor hala vaktiniz var yani. (Tabii yaz ile sınırlamayın kendinizi.) Şimdiye kadar gördüğüm en sağlam kadınlardan SquatGirl de ilham kaynağınız olsun hatta, squat yapın bol bol. (Hatta röportajı için buraya alalım.) Ben 2 haftada 5 kilo verdim azimle, yani söylemesi. Şimdi elinizdeki o paketi yavaşça yere bırakın derim ben.

Sağlıklı beslenme demişken yine bir başka sevgili arkadaşım İlayda (yahu vallahi arkadaş torpili geçmiyorum, lütfeeeen) vegan beslenmeye dair oldukça sağlıklı ve leziz tariflerin yer aldığı bir Instagram blogu açtı Ela’s Vegan Kitchen adında. Oradaki tarifleri deneyimleyebilirsiniz. Hatta deneyin bence yani, çok mantıklı.

Yeni bir diziye başlayın. Son kalan bir kaç bölümümle bu hafta sonu American Horror Story‘yi bitirmeyi planlıyorum. Her sezon ve her bölüm şiir gibi, sanat yönetmenliği harikası. Hatta sanat eseri, evet. Aldığım ilhamın haddi hesabı yok. Başlarsanız da Emmy Ödülleri‘nden 17 ödülle dönmüş Asylum sezonundan başlayın. Hem çok seksi pek seksi Joseph Fiennes de var, öhm.

Sonrasında O.J. Simpson davasının konu edildiği American Crime Story‘ye başlayacağım. Yine aynı ekibin ve Ryan Murphy‘nin elinden çıkma. John Travolta var, Cuba Gooding Jr. var ve pek sevdiğim Sarah Paulson var… Ryan’ın bir dahi olduğunu söylememe gerek yok bence.

Son olarak hava çok güzel, çıkın, oynayın, gezin, tozun, dinlenin, okuyun, ilham alın… Ama boşa geçirmeyin.

FutureClaw Magazine

Ya da gidin, Helena Christensen gibi dolabınızı düzenleyin, alışverişe çıkın, tekrar düzenleyin…

 

Sevgiler, bol öpücükler…

Kapak karesi: FutureClaw Magazine

MÜŞRA DEMİR

https://instagram.com/multibabydoll/

https://twitter.com/multibabydoll_

https://www.facebook.com/Multibabydoll/

Zeen is a next generation WordPress theme. It’s powerful, beautifully designed and comes with everything you need to engage your visitors and increase conversions.

Top 3 Stories

Daha Fazla İçerik
Nerede Kalmıştık? | Konfor Alanının Dışına Çıkmak (Solo Bölüm)